توضیحات

  • نمایشگر لمسی هوشمند
  • نمایشگر لمسی هوشمند

نمایشگر لمسی خانه هوشمند

با پشتیبانی از زبان فارسی

اگرچه استفاده از نمایشگر لمسی هوشمند (Touch panel) در خانه هوشمند ضروری نیست، ولی یک Option بسیار جذاب با جلوه‌ای‌ مدرن برای به زیر انگشتان آوردن تکنولوژی در یک خانه هوشمند است؛ تاچ‌پنل Gira G1 آنچنان جمع‌وجور طراحی شده که داخل قوطی معمولی کلیدپریز نصب می‌گردد؛ با پشتیبانی از زبان فارسی و امکان پاسخگویی سیستم دربازکن تصویری.

نمایشگر لمسی هوشمند
نمایشگر لمسی هوشمند
نمایشگر لمسی هوشمند

امکان پاسخگویی سیستم دربازکن تصویری

مدیریت آسان تجهیزات برقی در یک ساختمان / خانه هوشمند به کمک نرمافزار گرافیکی به سهولت تمام (Gira Interface) امکان‌پذیر است. این نرم افزار با تاکید بر کاربری ساده، ظاهر جذاب و کارایی موثر طراحی شده است. تمام عملکردهایی که توسط سرورهای مرکزی کنترل می‌شوند، توسط نرمافزار گرافیکی به سرعت قابل دسترسی هستند. برای تمامی تجهیزات مرتبط با سرورهای مرکزی Gira که در کنترل هوشمند ساختمان قابل استفاده هستند، از قبیل نمایشگر لمسی هوشمند، لپتاپ، PDA، iPhone، iPod و یا iPad، نرمافزار گرافیکی یکسانی ارائه شده است.

محیط نرمافزار گرافیکی، مطابق با سایز نمایش‌گر طراحی شده است. برای نمایش‌گرهای بزرگ، صفحه نمایش به سه قسمت تقسیم شده که عملکرد بهتری را تضمین میکند. رنگ‌بندی و تصویر پس‌زمینه، مطابق سلیقه کاربر قابل برنامه‌ریزی هستند. همچنین کاربر میت‌واند صفحات Favourites و MyTouch را به‌دلخواه خود تنظیم کند.

نمایشگر لمسی هوشمند
نمایشگر لمسی هوشمند
نمایشگر لمسی هوشمند

خانه هوشمند

ساختمان هوشمند

زندگی هوشمند

انتخاب رنگ و خرید نمایشگر لمسی خانه هوشمند

نمایشگر لمسی 6 اینچ Gira