توضیحات

  • شستی هوشمند دارای نمایشگر
  • ترموستات هوشمند
  • شستی هوشمند دارای نمایشگر
  • شستی هوشمند دارای نمایشگر
  • ترموستات هوشمند
  • شَستی هوشمند دارای نمایشگر G1
  • َستی هوشمند دارای نمایشگر G1
  • شَستی هوشمند دارای نمایشگر G1

شستی‌های دارای نمایشگر/ ترموستات خانه هوشمند

مجهز به کنترلر دما و نمایشگرهای حرفه‌ای

ترموستات هوشمند و شستی های دارای نمایشگر، علاوه بر تمامی امکانات شستی‌های هوشمند Gira، به کنترلر دما و نمایشگرهای حرفه‌ای حتی به زبان فارسی برای نشان دادن دما، دور فنکوئل، ساعت اینترنتی، هشدارها و… مجهزند تا کاربر در خانه هوشمند خود به‌راحتی دمایی مطلوب برای سیستم‌های سرمایشی/ گرمایشی تنظیم نموده و از سایر امکانات بصری آنها استفاده نماید.

G1-نمایشگر-لمسی-هوشمند.1
G1-نمایشگر-لمسی-هوشمند.2
G1-نمایشگر-لمسی-هوشمند.2

دارای یک نمایشگر گرافیکی

ترموستات هوشمند جیرا راحتی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر سنسور دمای یکپارچه برای اندازه‌گیری دمای محلی، همچنین دارای یک کنترل کننده برای کنترل دمای مستقیم اتاق است. یک سنسور دمای خارجی نیز می تواند در صورت لزوم متصل شود.

همچنین دارای یک نمایشگر گرافیکی است؛ این برای نمایش مقادیر دما، وضعیت کنترل کننده و پیام های دریافت شده از طریق سیستم KNX به طور واضح استفاده می‌شود. در ترموستات هوشمند هر دکمه دارای دو LED برای نمایش وضعیت است و می‌تواند در سمت چپ، راست و مرکزی، بسته به تنظیم و نوع آن عمل شود. برای اطمینان یک مرور کلی عملکردی، هر دکمه می‌تواند به صورت جداگانه ثبت شود. در همه مجموعه های شیک شفاف، فضای کتیبه دارای نور پس زمینه بی‌نظیر است.

ترموستات‌-هوشمند-2-پل.2
ترموستات‌-هوشمند-2-پل.1-Gira

ترموستات اتاقی الکترونیک Gira

ترموستات اتاقی الکترونیک Gira علاوه بر کنترل دمای اتاق، برنامه‌ریزی و زمان‌بندی هفتگی را نیز میسر می‌سازد. در یک برنامه زمان بندی به‌طور پیش‌فرض می‌توان 32 برنامه زمانی مختلف را در خلال هفته به‌صورتی تعریف کرد که هر کدام دمای مجزایی را بر اتاق اعمال کند. کاربر می‌تواند به سادگی دمای مورد نظرش را همراه با ساعت شروع و پایان آن برنامه‌ریزی نماید. این محصول پیش از شروع زمان تعیین شده، با فعال‌ نمودن سیستم‌‌های گرمایشی، دمای اتاق را آرام آرام به دمای دلخواه کاربر نزدیک نموده تا ضمن بهینه‌سازی مصرف انرژی، دقیقاً در همان زمان تعیین شده، دمای مطبوع بر اتاق اعمال شود. ترموستات اتاقی با ساعت الکترونیک برای انواع قاب‌های جیرا ارائه می‌گردد.

ترموستات‌-هوشمند-3-پل.1
ترموستات‌-هوشمند-5-پل.2
ترموستات‌-هوشمند-6-پل.3

خانه هوشمند

ساختمان هوشمند

زندگی هوشمند

انتخاب رنگ و خرید ترموستات‌ هوشمند و شستی دارای نمایشگر