ارتباط با ژفکر و دریافت بروشور فصلی این شرکت

ژفکر شرکتی خانوادگی است که از بدو شکل‌گیری (1354 شمسی) در زمینه تأسیسات و تجهیزات الکتریکی ساختمان با تمرکز بر کیفیت‌های برتر فعالیت می‌نماید. هدف ژفکر با سابقه 45 سال نمایندگی انحصاری کمپانی GIRA و همچنین اخیراً کمپانی MAICO آلمان، خدمت‌رسانی به مشتریان بلندنظر و آینده‌نگری است که به دنبال استانداردهای بالاتر برای آسایش و ایمنی بیشتر در کنار زیبایی، صرفه‌جویی انرژی و حفظ محیط زیست هستند. در این راستا از سال 2005 میلادی، مشاوره و مهندسی سیستم‌های هوشمند (BMS) بر پایه استاندارد بین‌المللی KNX (معروف به EIB در آن زمان) نیز در دستور کار ژفکر قرار گرفت و دومین همکار رسمی موسسه KNX در ایران شد. همزمان، ژفکر با ورود به عرصه سیستم‌های نظارت تصویری Web-based، همکاری با کمپانی MOBOTIX آلمان را آغاز نمود و تا کنون با اخذ گواهینامه‌های معتبر، گام‌های بزرگی در فرهنگ‌سازی و اجرای پروژه‌های هوشمند با اولویّت اصول فنی برداشته است.

ژفکر

بروشور فصلی شرکت ژفکر. بهار 1401

اطلاعات کلی و قیمت محصولات نمونه (قبل از تخفیفات) در این بروشـور ارائه گردیده است.

PDF, 6 MB
Seasonal-Brochure-Spring-1401

تقویم رومیزی ژفکر

تقویم 1401 در یک نگاه

طراحی ژفکر برای تقویم کامل در یک صفحه با شمارگان هفتگی برای برنامه‌ریزی‌های دقیق هفتگی مشتمل بر مناسبت‌ها و تعطیلات، مناسب برای زیر شیشه میز، روی دیوار و…

منابع انسانی مهم‌ترین سرمایه ژفکر است که با تعهد، دقت و تلاش بی‌وقفه در استفاده از فناوری‌های روز، موظفند نسبت به حفظ اعتبار شرکت در مقابل طرف‌های داخلی و خارجی کوشا بوده، بهترین بازدهی را در اسرع وقت به شکل ساعات مفید کاری طی فرآیندی گروهی با رعایت اصول مدیریت پروژه ارائه نمایند. صداقت و تخصص در کنار هم، مبنای عملکرد کارشناسان این شرکت و بهره‌گیری از راهنمایی‌های مشتریان محترم، مایه موفقیت ژفکر است.

  نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه – جنوب، بن‌بست نصر، پ 3، واحد 1
  کدپستی: 1939754551

  تلفن: 22002435 (021)
  نمابر: 22622435 (021)
  پیامک/ ارتباط مجازی: 09108940335

  پست الکترونیک: info@jafkar.com
  آدرس اینترنتی: www.jafkar.com

  پاسخگویی و بازدید از نمایشگاه داخلی (شوروم): شنبه تا چهارشنبه، 9:00 تا ۱7:00